piątek, 26 czerwca 2026

Straszna parówa

 

W sumie tyle w temacie

Kilka dni temu odwiedził syna kolega, który trochę mówi po polsku. Kiedy mu powiedziałam, że jestem chora, chciał coś  powiedzieć akuratnego do sytuacji po polsku i wypalił

Na zdrowie😂😂😂😂


Zatem wszystkim pod tą straszną parówą mówię

Na zdrowie!

17 komentarzy:

  1. Dzień dobry!
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. straszna parówa mnie rozwaliła achachacha

    OdpowiedzUsuń
  3. Na zdrowie!
    my nad morzem, tu ciągle wieje i jest O.K.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Narty nie mam siły zazdrościć

      Usuń
    2. :))))) Mozesz łyzwą :))))) zazdroscic bedzie ostrzej! :))))

      A tak to : Na zdrowie! Powiedzenie kupione, fajne :)))

      Usuń
  4. Na zdrowie! ❤️
    Jutro ma być jeszcze gorzej, a mnie czeka dłuuugi dzień w pracy, bo mamy egzamin z polskiego jako obcego. Modlimy się, żeby nikt nie zemdlał w trakcie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Modlimy się!!

      Oby do niedzieli, jeżeli chodzi o moje potrzeby.

      Ja włażę pod prysznic ci chwilę

      Usuń
  5. koniec roku szkolnego, przez najbliższe dwa miesiące dzieci będą radosne, zdrowe, wyspane, opalone
    szczęśliwych, bezpiecznych wakacji!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Brzmi jak antyreklama szkoły!

      W lux wakacje od 15go lipca...

      Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na zdrowie, Ryneńko, liczą się intencje, a życzenia były dobre.
      Tak na marginesie, to jest dokładnie ten problem, wyskakujący np przy psychoterapiach, odbywających się w języku, który nie jest codziennym, swoim, nie zakodowanym uczuciowo.

      Usuń
    2. Dlatego mnie dziwi, kiedy rodzice zaczynają rozmawiać z dziećmi w obcym języku. Moje są dwujęzyczne ale nigdy w domu nie rozmawialiśmy po angielsku. To nie "mój" język

      Usuń
    3. Spytam z ciekawości, a jak rozmawiacie w towarzystwie z dziećmi, gdzie nie każdy zna polski? Albo gdy przy tym są obcojęzyczni członkowie rodziny, jak ziec, synowa?

      Usuń
    4. I zięć i synowa są polscy.

      Oczywiście jak są osoby nie mówiące po polsku to mówimy po angielsku. Albo francusku. Co ciekawe, masz najmłodszy syn jak był jeszcze mały miał z tym ogromny problem. On do nas mówił po polsku do kolegów po angielsku, trudno mu było wytłumaczyć że to nie jest w porządku w stosunku do kolegów.
      Teraz to oczywiste

      Usuń
  7. Na zdrowie! Ale jakby się tak zastanowić to "na zdrowie" jest calkiem fajne w momencie choroby 😆

    OdpowiedzUsuń