czwartek, 28 listopada 2024

Wdzięczność to piekna rzecz

 Indyka nie będzie ale bardzo lubię się tego dnia zastanowić, za co jestem wdzięczna. 

Można za to czy tamto dziękować komu się chce, czemu się chce. Ja dziękuję Panu Bogu 

Dziś wybiorę 3 rzeczy z tego roku dla mnie ważne

Dziękuję za piękny ślub mojej córki, owoc wielkiej miłości dwojga pięknych ludzi. 

Dziękuję, że mój tato odszedł bez cierpienia i wtedy, kiedy byłam w Polsce. 

Dziękuję za to, że 35 lat temu odnalazłam swoją drugą połówkę i ciągle nam się chce


Macie coś, za co w tym roku dziękujecie?

35 komentarzy:

  1. Dzień dobry
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    )_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak! Szczególnie za zdrowie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O tak, umkuaś przez nożem, brawo!

      Usuń
    2. Wdzięczna jestem mojemu lekarzowi za brak pychy i tępej wiary we własną nieomylność! Taki lekarz to skarb! Wiem to od ponad 21 lat!!

      Usuń
  3. Dziękuję za wspaniałego, wiecznie uśmiechniętego, pogodnego kuopczyka♥️

    OdpowiedzUsuń
  4. uśmiechnięty kopczyk? co to jest?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cóż. Czytanie to ważna umiejętność. Ja jestem wdzięczna za to, że umiem przeczytać kuopczyk. Czego i Tobie życzę.

      Usuń
  5. Oj, długo bym musiała wymieniać, wdzięczna jestem także za interesujące blogi i ciekawych ludzi!
    jotka

    OdpowiedzUsuń
  6. Zawsze dziękuję za najlepszego przyjaciela - mojego męża. Za to, że moje dzieci i wnuki są zdrowe.❤️

    OdpowiedzUsuń
  7. mam ogrom życzliwości od wielu ludzi co pozwala mi wierzyć, że ludzie są dobrzy, mąż opiekuje się mną w chorobie, w firmie wielokrotnie okazali mi pomoc, prawie codziennie rozmawiam z siostrami, a
    wariatka Mikulina pokazuje nam wdzięczność za adopcję w każdej minucie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Piesowa wdzięczność jest czymś niepodrabialnym!

      Usuń
  8. pomimo fatalnej końcówki tego roku...w rozpędzie z żalu, miałam napisać, że nie mam za co być wdzięczna, bo się nie układa. i z każdej strony kicha. Ale jestem :-) za życzliwość wielu ludzi, wsparcie, zainteresowanie, pomoc, i tu w blogowni a przecież się nie znamy. a dostaję dużo ciepłych słów wsparcia, za co jestem wdzięczna ogromnie. I w realu telefony, rozmowy, wsparcie, chęć pomocy płynie ... i Naczelnikowi za cierpliwość i odpowiedzialność. i ciepło.

    OdpowiedzUsuń
  9. Zazwyczaj za całokształt, ale w tym za wrześniowe wakacje z najpiękniejszą pogodą, jaką sobie tylko można wymarzyć:)Za zdrowie i miłość moich wnuczek:)Za spokojną codzienność:🙂( gdy pomyślę o tym, co dzieje się na świecie albo i na południu Polski, to spokojna codzienność jest powodem do wdzięczności)

    OdpowiedzUsuń
  10. A ja dziękuję sobie i jestem wdzięczna za to, że jestem fajna, dbam o siebie, że kocham się, że wychowałam dwóch fajnych synów, że jestem empatyczna, lubię ludzi, energiczna i pewna siebie i mądra.
    Najlepszości. Dorota

    OdpowiedzUsuń
  11. Przepraszam, przepraszam za pesymizm, który tu włożę między takie piękne Wasze podziękowania. Ale jest taki wiersz Lermontowa i on mi każe go zacytować.
    Wdzięczność
    Za wszystko, wszystko Tobie Boże dzięki
    Za męki serca, których nikt nie słucha,
    Za gorycz łez i za trujące wdzięki,
    Za zemstę wroga i za potwarz druha,
    Za wszystko, w czym mnie
    oszukało życie,
    Za ogień duszy dzisiaj już w popiele,
    Spraw tylko jedno, o Panie w błękicie,
    Abym dziękowac mógł już dni niewiele.

    Lubię bardzo literaturę rosyjską
    Livia

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Livio
      Mam nadzieję, że masz w sobie trochę więcej radości??

      Usuń
  12. Może nie mam, ale miewam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To tak ja ja, niestety...
      Wiersz piękny, choć smutny. Ja też lubię literaturę rosyjska, mimo że Rosja dzisiaj be!
      A jestem wdzięczna za to, że dzieci i wnuki zdrowe, to takie ważne!

      Usuń
    2. Chciałam napisać, dobre i to
      Ale wolę
      Łap każdy taki moment!

      Usuń
  13. Ja jestem wdzięczna, że już za miesiąc będzie koniec tego cholernego roku 🤐

    OdpowiedzUsuń
  14. Jestem ci bardzo wdzięczna Rybko,że chciało ci się do mnie przyjechać.
    Kawa z kubka M co rano przypomina mi o twoim pobycie. 😁❤️
    No i oczywiście jest jeszcze wiele innych ważnych powodów do wdzięczności. Ale o tym jednym chciałabym właśnie dziś wspomnieć.. dziękuję ❤️❤️❤️❤️❤️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ♥️♥️♥️♥️
      Tylko tak umiem skomentować
      Bo ten wyjazd był dla mnie bardzo szczególny...

      Usuń
    2. ❤️🧡💛💚💙💜🤎

      Usuń
    3. Tęcza??
      A fuj 😅🤣😜

      Usuń
    4. Mogom być pierniczki 🤎🤎🤎🤎😁

      Usuń
    5. No to teraz mnie dopiero zniechęciłaś 🤣🤣🤣

      Usuń