Indyka nie będzie ale bardzo lubię się tego dnia zastanowić, za co jestem wdzięczna.
Można za to czy tamto dziękować komu się chce, czemu się chce. Ja dziękuję Panu Bogu
Dziś wybiorę 3 rzeczy z tego roku dla mnie ważne
Dziękuję za piękny ślub mojej córki, owoc wielkiej miłości dwojga pięknych ludzi.
Dziękuję, że mój tato odszedł bez cierpienia i wtedy, kiedy byłam w Polsce.
Dziękuję za to, że 35 lat temu odnalazłam swoją drugą połówkę i ciągle nam się chce
Macie coś, za co w tym roku dziękujecie?
Dzień dobry
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
)_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
O tak! Szczególnie za zdrowie!
OdpowiedzUsuńO tak, umkuaś przez nożem, brawo!
UsuńWdzięczna jestem mojemu lekarzowi za brak pychy i tępej wiary we własną nieomylność! Taki lekarz to skarb! Wiem to od ponad 21 lat!!
UsuńNiezwykły człowiek
UsuńDziękuję za wspaniałego, wiecznie uśmiechniętego, pogodnego kuopczyka♥️
OdpowiedzUsuńTo taka wdzięczność na lata😃😃😃
Usuńuśmiechnięty kopczyk? co to jest?
OdpowiedzUsuńCóż. Czytanie to ważna umiejętność. Ja jestem wdzięczna za to, że umiem przeczytać kuopczyk. Czego i Tobie życzę.
UsuńOj, długo bym musiała wymieniać, wdzięczna jestem także za interesujące blogi i ciekawych ludzi!
OdpowiedzUsuńjotka
A coś szczególnego w tym roku?
UsuńZawsze dziękuję za najlepszego przyjaciela - mojego męża. Za to, że moje dzieci i wnuki są zdrowe.❤️
OdpowiedzUsuńTo są bezcenne rzeczy
Usuńmam ogrom życzliwości od wielu ludzi co pozwala mi wierzyć, że ludzie są dobrzy, mąż opiekuje się mną w chorobie, w firmie wielokrotnie okazali mi pomoc, prawie codziennie rozmawiam z siostrami, a
OdpowiedzUsuńwariatka Mikulina pokazuje nam wdzięczność za adopcję w każdej minucie
Piesowa wdzięczność jest czymś niepodrabialnym!
Usuńpomimo fatalnej końcówki tego roku...w rozpędzie z żalu, miałam napisać, że nie mam za co być wdzięczna, bo się nie układa. i z każdej strony kicha. Ale jestem :-) za życzliwość wielu ludzi, wsparcie, zainteresowanie, pomoc, i tu w blogowni a przecież się nie znamy. a dostaję dużo ciepłych słów wsparcia, za co jestem wdzięczna ogromnie. I w realu telefony, rozmowy, wsparcie, chęć pomocy płynie ... i Naczelnikowi za cierpliwość i odpowiedzialność. i ciepło.
OdpowiedzUsuńI podróże?
UsuńNo tak 🙈
UsuńZazwyczaj za całokształt, ale w tym za wrześniowe wakacje z najpiękniejszą pogodą, jaką sobie tylko można wymarzyć:)Za zdrowie i miłość moich wnuczek:)Za spokojną codzienność:🙂( gdy pomyślę o tym, co dzieje się na świecie albo i na południu Polski, to spokojna codzienność jest powodem do wdzięczności)
OdpowiedzUsuń💚💚💚💚
UsuńA ja dziękuję sobie i jestem wdzięczna za to, że jestem fajna, dbam o siebie, że kocham się, że wychowałam dwóch fajnych synów, że jestem empatyczna, lubię ludzi, energiczna i pewna siebie i mądra.
OdpowiedzUsuńNajlepszości. Dorota
Podoba mi się:)
UsuńPrzepraszam, przepraszam za pesymizm, który tu włożę między takie piękne Wasze podziękowania. Ale jest taki wiersz Lermontowa i on mi każe go zacytować.
OdpowiedzUsuńWdzięczność
Za wszystko, wszystko Tobie Boże dzięki
Za męki serca, których nikt nie słucha,
Za gorycz łez i za trujące wdzięki,
Za zemstę wroga i za potwarz druha,
Za wszystko, w czym mnie
oszukało życie,
Za ogień duszy dzisiaj już w popiele,
Spraw tylko jedno, o Panie w błękicie,
Abym dziękowac mógł już dni niewiele.
Lubię bardzo literaturę rosyjską
Livia
Livio
UsuńMam nadzieję, że masz w sobie trochę więcej radości??
Może nie mam, ale miewam
OdpowiedzUsuńTo tak ja ja, niestety...
UsuńWiersz piękny, choć smutny. Ja też lubię literaturę rosyjska, mimo że Rosja dzisiaj be!
A jestem wdzięczna za to, że dzieci i wnuki zdrowe, to takie ważne!
Chciałam napisać, dobre i to
UsuńAle wolę
Łap każdy taki moment!
Ja jestem wdzięczna, że już za miesiąc będzie koniec tego cholernego roku 🤐
OdpowiedzUsuńNie boisz się następnego?;)
UsuńJestem ci bardzo wdzięczna Rybko,że chciało ci się do mnie przyjechać.
OdpowiedzUsuńKawa z kubka M co rano przypomina mi o twoim pobycie. 😁❤️
No i oczywiście jest jeszcze wiele innych ważnych powodów do wdzięczności. Ale o tym jednym chciałabym właśnie dziś wspomnieć.. dziękuję ❤️❤️❤️❤️❤️
♥️♥️♥️♥️
UsuńTylko tak umiem skomentować
Bo ten wyjazd był dla mnie bardzo szczególny...
❤️🧡💛💚💙💜🤎
UsuńTęcza??
UsuńA fuj 😅🤣😜
Mogom być pierniczki 🤎🤎🤎🤎😁
UsuńNo to teraz mnie dopiero zniechęciłaś 🤣🤣🤣
Usuń