W lux 23go czerwca są tzw urodziny księcia. Rzecz jasna nie zmienia się tej daty świętowania kiedy zmienia się Książę na tronie. Obecny, Guillaume ( czyt. Gijom myśl Wilhelm ) urodził się 11go listopada.
Fantastyczny termin na jubel, jest ciepło i jasno do północy. Fajerwerki ścielą się gęsto. Dzisiaj zobaczę je z balkonu ( nie żebym popierała!)
O ile nie pójdę wcześniej spać, bo przeziębienie nie bardzo odpuszcza. Przyplątała się gorączka. Jutro konował. Niech się wypowie. Ale powiem wam że chorowanie kiedy na zewnątrz jest 34 a w środku niewiele mniej to przypał...
Ale to nic, to minie. Mąż po gastro, na oko wszystko dobrze, czekamy na wyniczek.
Kurcze, nic tylko o chorobach!
Wzieśmy zatem toast za Księcia Gijoma i za wszystkich tatufff. Bo przecież to też dzień taty. Szczęśliwy kto może jeszcze do taty pojechać albo zadzwonić.
A toast najlepiej syropem przeciwkaszlowym 🥴
Dzień dobry!
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Zdrowia i dobrego wyniku! 🍀
OdpowiedzUsuńDzięki😻
Usuń🥂za wynik i zdrowie!🥰
OdpowiedzUsuńZimne prosecco na balkonie!
UsuńPomarzyć cudna rzecz...
Zdrówka dla Was obojga!
OdpowiedzUsuńCypel
P.s. moje najstarsze dzieciątko pojechało na wakacje, niby 19 lat a o 5 rano: mamo poszukasz mi skarpetek..?
Nawet jak ma 50 to zapyta, kochanie, gdzie moje kąpielówki?;))
Usuń🤣 wiele lat temu, akurat na tereny Transanubii ranem wczesnym wjechaliśmy, telefon od dzieciątka też 19- letniego, rezydującego pod Hanowerem: mamo, chce potem na basen z kumplem, gdzie są właściwie moje kąpielówki?
Usuń"I na to wymyślono te telefony komórkowe"- stwierdził mój towarzysz podróży.
Oj, znam to, kiedyś w upały miałam anginę!
OdpowiedzUsuńDziwne to święto, może nazwę powinni zmienić?
Zdrówka!
W Anglii też świętuje się urodziny królowej/króla bez względu na datę
UsuńMoże to taki królewski zwyczaj?
My tutaj traktujemy to po prostu jako święto narodowe.
Rybenko, trzymamy kciuki bardzo bardzo!
OdpowiedzUsuńAngina często w upały, mialam ze dwa razy. Nie boli cie gardełko?
Zimne prosecco jest przereklamowane, nie ma to jak hot whiskey! (Nie wiem jak się ma z upalami).
Innyglos
Nigdy w życiu nie miałam anginy
UsuńJutro może konował coś wymyśli
Dziś najlepiej mi na leżąco
Dzięki💚
Rybko niech choroba Cię opuści natychmiast. A dla męża idealnego wyniku z gastro.
OdpowiedzUsuńMiłego świętowania
😘
UsuńHej- jak na oko wszystko dobrze, to na papierku też tak będzie 👍👊💪
OdpowiedzUsuńNiech się ksieciowi dobrze wiedzie.
Ostatnio gdzieś załapałam, że Mette- Marit po transplantacji płuc tygodnie na intensywnym spędzi. Odważna kobieta. Ja do przyjmowania organów jako biorca mam nieco rozdzielone zdanie, ale gdyby ktoś kiedyś i przez przypadek ode mnie coś potrzebował, proszę bardzo, dzielcie się. Karteluszek mam w portfelu.
Nie wiem, nie wiem... transplantacja to życie na wielu lekach do końca życia, ale jak się za życia człowiek dusi, to też tragedia. Trzymam kciuki za księżniczkę, e każdym razie.
Nasz dobry znajomy od 20 lat ma wszczepioną nerkę. Juz by go dawno nie było.
UsuńMąż przyjaciółki 5 czy 6 lat po przeszczepie wątroby, też by go już pewnie nie było a ona wdowa z 3 dzieci.
Coś za coś. Ja z powodu leczenia onkologicznego jestem częściowo kaleką ale żyję.
Zawsze trzeba rozważyć decyzję, nie mówię, że nie. Ale nie warto zastrzegam się za wczasu