Różne filmy oglądałam przez weekend. Mało wychodziłam bo i gorąco i kaszląco.
Jednym z filmów był stary dobry Bodyguard, z Whitney Huston i Kevinem Costnerem. Muzyka obłędna i jak oni się kochali! No i znowu mi się przypomniało tragiczne życie Whitney i jej okropna śmierć a potem odejście jej córki. W moim świecie nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie DLACZEGO.
Był też Desperado, z Banderasem i Hayek w rolach głównych. Chyba jedyny film, na którym cały czas się zabijają a mnie się podoba. Synowi, też czasem nazywanemu Banderas, też się podobał:))
A Hamnet bardzo piękny, z fantastycznymi kreacjami aktorskimi. Wybitne kino!
Widzieliśmy się wczoraj ze znajomymi z Belgii. Na obiadku. Bez całowania;). Było naprawdę gorąco ale mogliśmy spędzić w sumie 2 godziny w klimie samochodowej. Nie wiem, czy to wszystko mi jednak trochę nie zaszkodziło, bo szlam spać z lekką gorączką buuuu
Ale wszystkie moce dla męża jakby co;)
Dzień dobry!
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Moce dla was! 🙌🏼
OdpowiedzUsuń😘
UsuńKlima w aucie mi tez czasami szkodzi, zwłaszcza gdy za zimno nastawisz.
OdpowiedzUsuńMy obejrzeliśmy serial wedle Cobena I will find you, film Ucieczka w niepamięć, Kobieta z portu...
Bardzo lubię tego Cobena
UsuńMnie w aucie kimś nigdy nie szkodziła
Wirusa gdzieś nabyłam:((
Hamnet bardzo w moim guście. Chętnie jeszcze raz zobaczę.A Szekspir nieśmiertelny, jaki by nie był!
OdpowiedzUsuńAle słuchanie w oryginale to dla mnie za trudne:)
Usuń