poniedziałek, 22 czerwca 2026

Hamnet, Bodyguard i Desperado

 Różne filmy oglądałam przez weekend. Mało wychodziłam bo i gorąco i kaszląco. 

Jednym z filmów był stary dobry Bodyguard, z Whitney Huston i Kevinem Costnerem. Muzyka obłędna i jak oni się kochali! No i znowu mi się przypomniało tragiczne życie Whitney i jej okropna śmierć a potem odejście jej córki. W moim świecie nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie DLACZEGO. 

Był też Desperado, z Banderasem i Hayek w rolach głównych. Chyba jedyny film, na którym cały czas się zabijają a mnie się podoba. Synowi, też czasem nazywanemu Banderas, też się podobał:))

A Hamnet bardzo piękny, z fantastycznymi kreacjami aktorskimi. Wybitne kino! 

Widzieliśmy się wczoraj ze znajomymi z Belgii. Na obiadku. Bez całowania;). Było naprawdę gorąco ale mogliśmy spędzić w sumie 2 godziny w klimie samochodowej. Nie wiem, czy to wszystko mi jednak trochę nie zaszkodziło, bo szlam spać z lekką gorączką buuuu


Ale wszystkie moce dla męża jakby co;)


10 komentarzy:

  1. Dzień dobry!
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. Klima w aucie mi tez czasami szkodzi, zwłaszcza gdy za zimno nastawisz.
    My obejrzeliśmy serial wedle Cobena I will find you, film Ucieczka w niepamięć, Kobieta z portu...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo lubię tego Cobena

      Mnie w aucie kimś nigdy nie szkodziła
      Wirusa gdzieś nabyłam:((

      Usuń
  3. Hamnet bardzo w moim guście. Chętnie jeszcze raz zobaczę.A Szekspir nieśmiertelny, jaki by nie był!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale słuchanie w oryginale to dla mnie za trudne:)

      Usuń
  4. Moce, kciuki i 💚 dla męża!

    OdpowiedzUsuń
  5. Moce, kciuki i oby jak najlepiej!!!
    Cypel

    OdpowiedzUsuń