No bo patrzcie
Czy to wygląda jak dmuchane?
Chciałam na tym czymś usiąść, syna mierzył coś w przymierzalni. Najpierw palcem dotknęłam, czy to się uda🤣🤣🤣
Samopoczucie wczoraj- do niczego. Czy można dostać zadyszki przechodząc z pokoju do pokoju? Można. Czy można mieć kilka długich drzemek w ciągu dnia? Można. Czy Można mieć gorączkę mimo jej zbijania? Można
Rano mam konowała, dam znać jak mi poszło.

Dzień dobry!
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Jeśli to jest to co myślę, to twórcą tego jest polski projektant i designer Oskar Zięta.
OdpowiedzUsuńhttps://culture.pl/pl/tworca/oskar-zieta
I tak w sklepie sobie stoją?
UsuńW końcu to sztuka użytkowa jest!
UsuńUważam, że świetnie pasowało do młodzieżowego sklepu
UsuńNieustannie życzę zdrowia!! 💚
OdpowiedzUsuń😘
UsuńWygląda tak niepewnie, że nie zachęca! Niech doktor pomoże!🚑🍀
OdpowiedzUsuńNie zachęcał ani trochę!
Usuńwygląda na metalowy...ale w sumie, kwestia wyobraźni, może być i dmuchaniec :-)
OdpowiedzUsuńZDROWIA ci życzę Wam.
Dla mnie wyglądał jak dmuchawiec a był metalowy
UsuńDzięki!
Zdrówka Rybienko . Chorowanie w takie upały to więcej niż przypał 😉3 lata temu zachorowałam nagle na anginę z bardzo wysoką gorączką, nie do zabicia, z wymiotami i odwodnieniem w upał na dwudniowej wycieczce szkolnej, gdzie byłam odpowiedzialna za uczniów 🤦
OdpowiedzUsuńA potem trzy dni spałam 😅 . Jak wstałam po tych trzech dniach to mąż powiedział: milo Cię widzieć w pozycji stojącej 🤭
Boże kochany!!!
UsuńTeraz najważniejsze, co powie lekarz.
OdpowiedzUsuńKiedyś pokazywano, jak zwiedzający chciał usiąść na krześle i zrobić focię z obrazem, okazało się, że krzesło było z tektury i pan wylądował na podłodze, no i zniszczył eksponat...
:-))miałam tak samo ... w kinie siadłam na tekturze prezentującej trójwymiarową reklamę filmu, z kubkiemkawy w łapie...pierdolnęłam doopskiem, aż sie echo poniosło. filmu nie zobaczyłam...
Usuń🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
UsuńSorry dziefczenta 😄😄😄
Oj, wygląda mi to na mocną grypę. Kiedyś syn miał taką, pięć dni gorączki około 39 stopni mimo zbijania. Szóstego dnia zdecydowałam się iść z nim do lekarza, rodzinna powiedziała, że to taka grypa i trzeba czekać. Na szczęście tego dnia wieczorem gorączka zaczęła spadać.
OdpowiedzUsuńZdrowia życzę i trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża.
A stołek wygląda na metalowy, dopiero kiedy użyłaś słowa "dmuchany", popatrzyłam uważniej ;)
Aż takiej gorączki to nie mam
UsuńByłam zaszczepiona, jeżeli to grypa to bez tego 39 i już warto było się zaszczepić!
Na żywo to wyglada bardzo dmuchanie!
No bo i technologia jest dmuchana 😃
UsuńAno widzisz!
UsuńWygląda jak wycięty z takiej dużej puszki/beczki po piwie 😉
OdpowiedzUsuńDla mnie to ciągle nadmuchany balonik
UsuńFajnie siedzisko. Z wyglądu pokraczne, metalowe/dmuchane.
OdpowiedzUsuńRybko zdrowia 😘
Pokraczne ale oryginalne
UsuńDzięki
Zdrówka, Rybeńko! Pij dużo i jeszcze więcej odpoczywaj. Mam nadzieję, że konował pomoże.
OdpowiedzUsuń😘
Pije tyle, że nie wiem gdzie te płyny się chowają🤯🙄🫣
UsuńKonował nie znalazł zapalenia płuc ani oskrzeli uffff
OdpowiedzUsuńTo "tylko" wredny wirus
Jejku jaka ja jestem słaba!
To na wzmocnienie nasze moce, ty.m razem. dlaCiebie! I jutro zobaczysz poprawę!💪🙏❤️
UsuńBędę was rozliczać!
UsuńCzyli musisz leżeć i pić😊
OdpowiedzUsuńZdrowiej❤️
Tak czynię, tylko dlaczego to woda nie wino😭😭😭
Usuń