środa, 24 czerwca 2026

Czasem rzeczy nie są takimi na jakie wygladają

 No bo patrzcie 


Czy to wygląda jak dmuchane? 

Chciałam na tym czymś usiąść, syna mierzył coś w przymierzalni. Najpierw palcem dotknęłam, czy to się uda🤣🤣🤣

Samopoczucie wczoraj- do niczego. Czy można dostać zadyszki przechodząc z pokoju do pokoju? Można. Czy można mieć kilka długich drzemek w ciągu dnia? Można. Czy Można mieć gorączkę mimo jej zbijania? Można

Rano mam konowała, dam znać jak mi poszło. 

23 komentarze:

  1. Dzień dobry!
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli to jest to co myślę, to twórcą tego jest polski projektant i designer Oskar Zięta.

    https://culture.pl/pl/tworca/oskar-zieta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I tak w sklepie sobie stoją?

      Usuń
    2. W końcu to sztuka użytkowa jest!

      Usuń
    3. Uważam, że świetnie pasowało do młodzieżowego sklepu

      Usuń
  3. Nieustannie życzę zdrowia!! 💚

    OdpowiedzUsuń
  4. Wygląda tak niepewnie, że nie zachęca! Niech doktor pomoże!🚑🍀

    OdpowiedzUsuń
  5. wygląda na metalowy...ale w sumie, kwestia wyobraźni, może być i dmuchaniec :-)
    ZDROWIA ci życzę Wam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dla mnie wyglądał jak dmuchawiec a był metalowy

      Dzięki!

      Usuń
  6. Zdrówka Rybienko . Chorowanie w takie upały to więcej niż przypał 😉3 lata temu zachorowałam nagle na anginę z bardzo wysoką gorączką, nie do zabicia, z wymiotami i odwodnieniem w upał na dwudniowej wycieczce szkolnej, gdzie byłam odpowiedzialna za uczniów 🤦
    A potem trzy dni spałam 😅 . Jak wstałam po tych trzech dniach to mąż powiedział: milo Cię widzieć w pozycji stojącej 🤭

    OdpowiedzUsuń
  7. Teraz najważniejsze, co powie lekarz.
    Kiedyś pokazywano, jak zwiedzający chciał usiąść na krześle i zrobić focię z obrazem, okazało się, że krzesło było z tektury i pan wylądował na podłodze, no i zniszczył eksponat...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :-))miałam tak samo ... w kinie siadłam na tekturze prezentującej trójwymiarową reklamę filmu, z kubkiemkawy w łapie...pierdolnęłam doopskiem, aż sie echo poniosło. filmu nie zobaczyłam...

      Usuń
    2. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

      Sorry dziefczenta 😄😄😄

      Usuń
  8. Oj, wygląda mi to na mocną grypę. Kiedyś syn miał taką, pięć dni gorączki około 39 stopni mimo zbijania. Szóstego dnia zdecydowałam się iść z nim do lekarza, rodzinna powiedziała, że to taka grypa i trzeba czekać. Na szczęście tego dnia wieczorem gorączka zaczęła spadać.
    Zdrowia życzę i trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża.
    A stołek wygląda na metalowy, dopiero kiedy użyłaś słowa "dmuchany", popatrzyłam uważniej ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aż takiej gorączki to nie mam
      Byłam zaszczepiona, jeżeli to grypa to bez tego 39 i już warto było się zaszczepić!

      Na żywo to wyglada bardzo dmuchanie!

      Usuń
    2. No bo i technologia jest dmuchana 😃

      Usuń
  9. Wygląda jak wycięty z takiej dużej puszki/beczki po piwie 😉

    OdpowiedzUsuń
  10. Fajnie siedzisko. Z wyglądu pokraczne, metalowe/dmuchane.
    Rybko zdrowia 😘

    OdpowiedzUsuń
  11. Zdrówka, Rybeńko! Pij dużo i jeszcze więcej odpoczywaj. Mam nadzieję, że konował pomoże.
    😘

    OdpowiedzUsuń