Świetnie się bawiliśmy
Do tańca grał zespół Nicponie i poleca się wyguglać.
A można sobie było też powróżyć i mój chłopak ma mieć na imię Igor a zawód to trener personalny. Buhahaha.
Ale najfajniejsze jest wróżenie z wosku.
I oto co mi wyszło
Wersja nr 1
Ewidentnie ktoś do otwartej paszczy nalewa sobie cóś. Z kufla.
Ale ta wersja ubawiła całe towarzystwo. Otóż to jest Polska, kształt jak się patrzy, nawet Hel widać. A po lewo to sięgamy do Drezna. A we środku to samo piękne wielkie CPK😅
Ale fajnie było potańczyć!!



Dzień dobry
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
)_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Na pierwszym cieniu to ja widzę podróżnika z zawadiacką fryzurą i z wielkim plecakiem! 😀
OdpowiedzUsuńU mnie cień był niejednoznaczny, ni to ptaszek, ni to piesek, ni to motylek. Towarzystwo orzekło, że będę fruwać 😀
O, ja widzę to samo! Facet z wypchanym plecakiem!
UsuńO, to też ciekawe!
UsuńOlguś, jak nic musisz brzuszek polecieć!
Nie jestem pewna, czy brzuszek 🤣🤣🤣
UsuńKAWY!!!!!!
UsuńJa tam widzę kobietę w wielkiej balowej sukni 🤗
OdpowiedzUsuńPięknie:)))
Usuńja tez widze kobiete w balowej sukni- takie pierwsze skojarzenie:)) a druga figura to przechylone,a moze nawet powalone drzewo:))
Usuńa ja na drugim widzę żubra
UsuńŻubra...
UsuńMhy
UsuńŻubra i co się dziwisz.
UsuńNo kto ogranicza wyobraźnię!
UsuńTa Polska z CPK to hit andrzejkowy!
OdpowiedzUsuńNo mieliśmy ubaw!
UsuńNie wróżyłam sobie, bo wróżby są najlepsze w rozbawionym towarzystwie, a o to u mnie ostatnio trudno raczej.
OdpowiedzUsuńTęsknię za tańcami:(
Przytulam Ninko nacieplej.
UsuńMam nadzieję, że jeszcze się kiedyś rozbawisz i potańczysz💚
Ja tradycyjnie w Andrzejki - (jak 2 razy to już tradycja?,😀) byłam w teatrze Rozrywki na świetnej komedii "Harold i Maude" Cudowna opowiastka o przyjaźni młodego faceta z mocną starsza panią - genialna Maria Meyer.Oczywiście zdrowiej byłoby potanczyc😊
OdpowiedzUsuńZdrowie kulturalne jest równie ważne!
UsuńBym też poszła do teatru..
No i spam 🤔
OdpowiedzUsuńjotka
Wyciągłam
Usuńsie zastanawiam kiedy ja ostatnio wosk lałam hmmmm
OdpowiedzUsuńoraz potańczyła bym. zazdro.
My ostatnio sobie więcej tańczymy. Lubieję
UsuńMy tańczyliśmy do 23-ej w czwartek. Ponad 20 znajomych par. Solistka, saksofon i klawisze, mam chrypę po przebojach typu "One - way ticket", chyba za bardzo się wczuwam...pomagam solistce !
UsuńJa też śpiewałam głośno!!
UsuńOstatnie to czarownica na miotle (tak mi się skojarzyło:), bez podtekstu).
OdpowiedzUsuńO! To mi się podoba!
UsuńUmarł Daniel Olbrychski
OdpowiedzUsuńTo ja, Livia
OdpowiedzUsuńO rety, a skąd wiesz?
UsuńZ internetu
OdpowiedzUsuńNic nie ma w Google
UsuńNo właśnie, jeszcze nie ma, ale widziałam filmik o jego śmierci ,może pół godziny temu.Bo chyba, k..., to nie był fejk.
UsuńO
UsuńChyba fejk
UsuńGrzebię w tym necie, aby znaleźć potwierdzenie, tymczasem znalazłam kolejny filmik, tym razem informujący o śmierci Laury Łącz, dwa dni temu. Co za dranstwo! Przepraszam Wszystkich za wprowadzenie w błąd, a Daniel niech żyje 100 lat i dłużej Bardzo go lubię i cenie a Kmicic to już w ogóle
OdpowiedzUsuńDraństwo!
UsuńMasz rację!
A jak się nazywasz? Albo nickujesz?
To ja, Livia
UsuńAch!
UsuńZawsze się czuje niekomfortowo kursu nie mam podpisu
Dziękuję
Czyli ktoś nie żyje;)
OdpowiedzUsuńO masz!
OdpowiedzUsuńUffff, ulżyło mi z tym Kmicicem….
OdpowiedzUsuńCypel
Ulga to ważna rzecz
Usuń