Grudzień, grudzień, nie da się tego zbyć milczeniem...
Kumulują się rzeczy do załatwienia. Zakupy, prezenty..W tym momencie odczuwam wady mieszkania tu i tam jednocześnie. Wcale nie jest tak łatwo jak się wydaje, zamawiać rzeczy przez internet kiedy nie mieszka się tam, gdzie się będzie spędzało święta.
A co do lodówki...Firma zaproponowała że za 300 euro wwiozą. Ludzkie pany.
Znaleźliśmy w innym sklepie. Mówią, że wniosą. Ale jeszcze się nie cieszę...W piątek się okaże.
Nawet lodówka jest tą sytuacją wykończona...

Dzień dobry
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
)_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Czekam na wiosnę! 🌿
OdpowiedzUsuńTo już zaraz po świętach!
Usuń🙈
OdpowiedzUsuńW punkt
UsuńTo już tak jest, jak grudzień w kalendarzu, to czas jakby przyspiesza, a jeszcze tydzień mi umknie na zabawach z wnukiem !
OdpowiedzUsuńjotka
Moje wnuki będę ściskać za 2 tygodnie i 4 dni🤩
Usuńwe mgle i w ciemnościach dzieci wędrują na roraty, u nas jechały autobusem o 6;30
OdpowiedzUsuńbędę strasznie złośliwa w sprawie lodówki - kup dwie małe! <3
Póki co jestem właścicielką 2 dużych😵💫
Usuńnic tylko życzyć pozytywnego końca wszystkich spraw do załatwienia :)
OdpowiedzUsuńWymaga to dużo cierpliwości..
UsuńMój tata na takie okoliczności znajdował zawsze jakiś meneli którzy za dychę lub czteropak piwa wnieśli/znieśliby wszystko🙃 czwarte piętro bez windy🙂 ale rozumiem że w PL łatwiej o takie egzemplarze 😁
OdpowiedzUsuńOkazało się, że byśmy mieli kogo za te flaszkie albo stufkie poprosić. Ale szczeliliśmy focha. Niech oddajo kase!
UsuńJa chciałam,żeby mi wynieśli stara (sprawna) i sobie ja wzięli by.Też im dopłaciłam do tej akcji, takie czasy,😊
UsuńNo to faktycznie!
UsuńŻeby płacić żeby komuś dać!
Chyba w żadnym innym miesiącu nie jesteśmy tak zorganizowani i zalani mnogością spraw do załatwienia jak właśnie w grudniu. Uwielbiam to 😃
OdpowiedzUsuńW moim życiu to jeszcze czerwiec ma takie właściwości
Usuń