poniedziałek, 2 grudnia 2024

Tylko bez paniki, tylko bez paniki, tylko bez paniki....

 Grudzień, grudzień, nie da się tego zbyć milczeniem...

Kumulują się rzeczy do załatwienia. Zakupy, prezenty..W tym momencie odczuwam wady mieszkania tu i tam jednocześnie. Wcale nie jest tak łatwo jak się wydaje, zamawiać rzeczy przez internet kiedy nie mieszka się tam, gdzie się będzie spędzało święta.

A co do lodówki...Firma zaproponowała że za 300 euro wwiozą. Ludzkie pany.

Znaleźliśmy w innym sklepie. Mówią, że wniosą. Ale jeszcze się nie cieszę...W piątek się okaże. 


Nawet lodówka jest tą sytuacją wykończona...

17 komentarzy:

  1. Dzień dobry
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    )_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. To już tak jest, jak grudzień w kalendarzu, to czas jakby przyspiesza, a jeszcze tydzień mi umknie na zabawach z wnukiem !
    jotka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moje wnuki będę ściskać za 2 tygodnie i 4 dni🤩

      Usuń
  3. we mgle i w ciemnościach dzieci wędrują na roraty, u nas jechały autobusem o 6;30

    będę strasznie złośliwa w sprawie lodówki - kup dwie małe! <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Póki co jestem właścicielką 2 dużych😵‍💫

      Usuń
  4. nic tylko życzyć pozytywnego końca wszystkich spraw do załatwienia :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Mój tata na takie okoliczności znajdował zawsze jakiś meneli którzy za dychę lub czteropak piwa wnieśli/znieśliby wszystko🙃 czwarte piętro bez windy🙂 ale rozumiem że w PL łatwiej o takie egzemplarze 😁

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okazało się, że byśmy mieli kogo za te flaszkie albo stufkie poprosić. Ale szczeliliśmy focha. Niech oddajo kase!

      Usuń
    2. Ja chciałam,żeby mi wynieśli stara (sprawna) i sobie ja wzięli by.Też im dopłaciłam do tej akcji, takie czasy,😊

      Usuń
    3. No to faktycznie!
      Żeby płacić żeby komuś dać!

      Usuń
  6. Chyba w żadnym innym miesiącu nie jesteśmy tak zorganizowani i zalani mnogością spraw do załatwienia jak właśnie w grudniu. Uwielbiam to 😃

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W moim życiu to jeszcze czerwiec ma takie właściwości

      Usuń