niedziela, 1 grudnia 2024

Wróżby ,)

 Świetnie się bawiliśmy

Do tańca grał zespół Nicponie i poleca się wyguglać.

A można sobie było też powróżyć i mój chłopak ma mieć na imię Igor a zawód to trener personalny. Buhahaha.

Ale najfajniejsze jest wróżenie z wosku. 

I oto co mi wyszło

Wersja nr 1



Ewidentnie ktoś do otwartej paszczy nalewa sobie cóś. Z kufla.



Ale ta wersja ubawiła całe towarzystwo. Otóż to jest Polska, kształt jak się patrzy, nawet Hel widać. A po lewo to sięgamy do Drezna. A we środku to samo piękne wielkie CPK😅

Ale fajnie było potańczyć!!

44 komentarze:

  1. Dzień dobry
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    )_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
    [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pierwszym cieniu to ja widzę podróżnika z zawadiacką fryzurą i z wielkim plecakiem! 😀
    U mnie cień był niejednoznaczny, ni to ptaszek, ni to piesek, ni to motylek. Towarzystwo orzekło, że będę fruwać 😀

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O, ja widzę to samo! Facet z wypchanym plecakiem!

      Usuń
    2. O, to też ciekawe!

      Olguś, jak nic musisz brzuszek polecieć!

      Usuń
    3. Nie jestem pewna, czy brzuszek 🤣🤣🤣

      Usuń
  3. Ja tam widzę kobietę w wielkiej balowej sukni 🤗

    OdpowiedzUsuń
  4. Ta Polska z CPK to hit andrzejkowy!

    OdpowiedzUsuń
  5. Nie wróżyłam sobie, bo wróżby są najlepsze w rozbawionym towarzystwie, a o to u mnie ostatnio trudno raczej.
    Tęsknię za tańcami:(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przytulam Ninko nacieplej.
      Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś rozbawisz i potańczysz💚

      Usuń
  6. Ja tradycyjnie w Andrzejki - (jak 2 razy to już tradycja?,😀) byłam w teatrze Rozrywki na świetnej komedii "Harold i Maude" Cudowna opowiastka o przyjaźni młodego faceta z mocną starsza panią - genialna Maria Meyer.Oczywiście zdrowiej byłoby potanczyc😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdrowie kulturalne jest równie ważne!
      Bym też poszła do teatru..

      Usuń
  7. No i spam 🤔
    jotka

    OdpowiedzUsuń
  8. sie zastanawiam kiedy ja ostatnio wosk lałam hmmmm
    oraz potańczyła bym. zazdro.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. My ostatnio sobie więcej tańczymy. Lubieję

      Usuń
    2. My tańczyliśmy do 23-ej w czwartek. Ponad 20 znajomych par. Solistka, saksofon i klawisze, mam chrypę po przebojach typu "One - way ticket", chyba za bardzo się wczuwam...pomagam solistce !

      Usuń
    3. Ja też śpiewałam głośno!!

      Usuń
  9. Ostatnie to czarownica na miotle (tak mi się skojarzyło:), bez podtekstu).

    OdpowiedzUsuń
  10. Umarł Daniel Olbrychski

    OdpowiedzUsuń
  11. Odpowiedzi
    1. Nic nie ma w Google

      Usuń
    2. No właśnie, jeszcze nie ma, ale widziałam filmik o jego śmierci ,może pół godziny temu.Bo chyba, k..., to nie był fejk.

      Usuń
  12. Grzebię w tym necie, aby znaleźć potwierdzenie, tymczasem znalazłam kolejny filmik, tym razem informujący o śmierci Laury Łącz, dwa dni temu. Co za dranstwo! Przepraszam Wszystkich za wprowadzenie w błąd, a Daniel niech żyje 100 lat i dłużej Bardzo go lubię i cenie a Kmicic to już w ogóle

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Draństwo!
      Masz rację!

      A jak się nazywasz? Albo nickujesz?

      Usuń
    2. To ja, Livia

      Usuń
    3. Ach!

      Zawsze się czuje niekomfortowo kursu nie mam podpisu

      Dziękuję

      Usuń
  13. Uffff, ulżyło mi z tym Kmicicem….
    Cypel

    OdpowiedzUsuń