niedziela, 28 czerwca 2026

Jadę

 No głupio to wymyśliłam. W lux się poprawia czyli oziębia a ja jadę do Wrocławia na nocleg, gdzie ma być bardzo gorąco. No ale jak mus to mus... Dokooptowała koleżanka, taka co zawsze chętnie pomogę, bo ogólnie najwolę sama. Po kilku dniach 40 stopni w cieniu 10 godzin w klimie jawi mi się jak bajka. Choć kaszlę jak pół potępieńca ci najmniej. 

Apropos horrorów to bardzo wam polecam Widow's Bay, nie mam siły sprawdzić polskiego tytułu. Ubawiamy się po pachy.

Auto jak zwykle zapakowane pod sufit, wiozę min krzesło ogrodowe i kwiat czyli krzak. Nie pytajcie...

I tak jestem przekonana, że ważnych rzeczy zapomniałam. W ten upał ciężko się myśli no i trudno śrubie wyobrazić, że kiedyś muszę być deszczowo i chłodno. 

Na zdrowie!

18 komentarzy:

  1. Dzień dobry!
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Noc niesamowicie gorąca ale spałam dość dobrze.

      Usuń
  3. Wdowia zatoka, pisałam o tym serialu u siebie kilka razy :-) świetny. dobrej podróży. i widzę że znów zwiecha postowa ...od wczoraj.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja już odruchowo sprawdzam blogi bo nie ufam...

      Pewnie pisałaś, ja czasem mam problem z zapamiętaniem i powiązaniem tytułów polskich i oryginalnych

      Usuń
  4. Szerokiej drogi, przed nami też podróż,aż strach 😱
    jotka

    OdpowiedzUsuń
  5. szczęśliwej podróży, napisz jak dojedziesz

    OdpowiedzUsuń
  6. Ok.22 robi się przyjemnie😊na fenomenalnym koncercie wczoraj byliśmy.
    Dobrej bezpiecznej podróży!

    OdpowiedzUsuń
  7. Jedź bezpiecznie… u mnie o 21 wczoraj było 29 stopni a powietrze gęste, żadna przyjemność z siedzenia na dworze, to już rano było lepiej ( przy tej samej temp) w cieniu, bo był wiaterek

    OdpowiedzUsuń
  8. Och! Ja też się szykuję na noclegi we W-wiu 😍 Tylko u mnie będzie ich 5 tygodni 😉 No i chyba pakowanie czas zacząć, chociaż jadę dopiero w poł. lipca 😁

    OdpowiedzUsuń
  9. Dobrej drogi, fajnej pogody i mniej kaszlu.
    Miłego

    OdpowiedzUsuń
  10. Spokojnej podrozy i ... na zdrowie!

    OdpowiedzUsuń
  11. W aucie klimatyzacja, nawet nie najgupszy pomysł taka podróż.
    Dobrej drugi i żadnych korków życzę!

    OdpowiedzUsuń
  12. Jej, nie drugófff, dobreh drogi życzę 😁

    OdpowiedzUsuń
  13. Ja tez 4 tyg we Wrocku! Ale od końca lipca.
    U nas koniec morderczych upalow, uff! Szerokiej drogi!
    Innyglos

    OdpowiedzUsuń
  14. Odpowiedzi
    1. Pisałam do Ewy, źle się podpielam. Wina upałów!!!

      Usuń