No głupio to wymyśliłam. W lux się poprawia czyli oziębia a ja jadę do Wrocławia na nocleg, gdzie ma być bardzo gorąco. No ale jak mus to mus... Dokooptowała koleżanka, taka co zawsze chętnie pomogę, bo ogólnie najwolę sama. Po kilku dniach 40 stopni w cieniu 10 godzin w klimie jawi mi się jak bajka. Choć kaszlę jak pół potępieńca ci najmniej.
Apropos horrorów to bardzo wam polecam Widow's Bay, nie mam siły sprawdzić polskiego tytułu. Ubawiamy się po pachy.
Auto jak zwykle zapakowane pod sufit, wiozę min krzesło ogrodowe i kwiat czyli krzak. Nie pytajcie...
I tak jestem przekonana, że ważnych rzeczy zapomniałam. W ten upał ciężko się myśli no i trudno śrubie wyobrazić, że kiedyś muszę być deszczowo i chłodno.
Na zdrowie!
Dzień dobry!
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
Jedź szczęśliwie 🍀
OdpowiedzUsuńNoc niesamowicie gorąca ale spałam dość dobrze.
UsuńWdowia zatoka, pisałam o tym serialu u siebie kilka razy :-) świetny. dobrej podróży. i widzę że znów zwiecha postowa ...od wczoraj.
OdpowiedzUsuńJa już odruchowo sprawdzam blogi bo nie ufam...
UsuńPewnie pisałaś, ja czasem mam problem z zapamiętaniem i powiązaniem tytułów polskich i oryginalnych
Szerokiej drogi, przed nami też podróż,aż strach 😱
OdpowiedzUsuńjotka
No trochę strach...
Usuńszczęśliwej podróży, napisz jak dojedziesz
OdpowiedzUsuńOk.22 robi się przyjemnie😊na fenomenalnym koncercie wczoraj byliśmy.
OdpowiedzUsuńDobrej bezpiecznej podróży!
Jedź bezpiecznie… u mnie o 21 wczoraj było 29 stopni a powietrze gęste, żadna przyjemność z siedzenia na dworze, to już rano było lepiej ( przy tej samej temp) w cieniu, bo był wiaterek
OdpowiedzUsuńOch! Ja też się szykuję na noclegi we W-wiu 😍 Tylko u mnie będzie ich 5 tygodni 😉 No i chyba pakowanie czas zacząć, chociaż jadę dopiero w poł. lipca 😁
OdpowiedzUsuńDobrej drogi, fajnej pogody i mniej kaszlu.
OdpowiedzUsuńMiłego
Spokojnej podrozy i ... na zdrowie!
OdpowiedzUsuńW aucie klimatyzacja, nawet nie najgupszy pomysł taka podróż.
OdpowiedzUsuńDobrej drugi i żadnych korków życzę!
Jej, nie drugófff, dobreh drogi życzę 😁
OdpowiedzUsuńJa tez 4 tyg we Wrocku! Ale od końca lipca.
OdpowiedzUsuńU nas koniec morderczych upalow, uff! Szerokiej drogi!
Innyglos
Co to za wspaniały koncert?
OdpowiedzUsuńPisałam do Ewy, źle się podpielam. Wina upałów!!!
Usuń