Raz na jakiś czas zawierusza mi się karta płatnicza. Czasem kredytowa, czasem debetowa. Jest stres, czy ktoś nie ukradł, czy nie korzysta. No i kłopot bo na następną trzeba poczekać.
Prędzej czy później odnajduję zgubę, oczywiście już po jej zablokowaniu. Tak też zdarzyło mi się wczoraj, kiedy już zadzwoniłam i poprosiłam o nową. Ech...
W gruncie rzeczy tylko raz nie odnalazłam swojej karty.
No i co do roweru.
Napisałam do tego biura rzeczy znalezionych żeby coś zrobili w sprawie. Oni, żeby iść na policję. Ja że już byłam. Oni żeby iść jeszcze raz. Żenująca wymiana mejli. Po cholerę podają e-mail na stronie policji? Do czego służy jeśli nie do zgłaszania takich sytuacji?
Wczoraj rano co ja pacze? Rower zniknął!!Pomyślicie, że jednak ktoś kogoś pogonił?
No tak jakby. Sąsiad wrócił z wakacji i schował żeby nikt go nie ukradł 😂😂😂😂
Dzień dobry
OdpowiedzUsuń\o/?\o/?
]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
\~/*
|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
)_(" )_(" )_(" )_(" )_(" )_("
[_] [_] [_] [_] [_] [_] [_] [_]
Ale fajna historia z rowerem! A stresu z kartą- nie zazdroszczę🫣! Niech szybko przyjdzie nowa!
OdpowiedzUsuńI jeszcze nie wiadomo, jak ta roweroepopeja się skończy..
UsuńDzięki! czekam i mam nadzieję, że w tym tygodniu
kiedyś dzwoniłam do sąsiada, żeby zabrali z trawnika pijanego kuzyna bo zamarznie na co sąsiad tak mnie opieprzył, że do dziś się go boję
OdpowiedzUsuńwtrącać cokolwiek się dzieje
A kuzyn był jego czy Twój?
Usuńjego, razem pili
UsuńAjajaj
UsuńTo nie zajefajny ten sąsiad
To gdzie Ty trzymasz kartę?
OdpowiedzUsuńMnie ukradli kiedyś stare wiadro na śmieci...
Nie w portfelu
UsuńNie mam portfela, w którym są wszystkie dokumenty, karty i pieniądze
Widać desperaci jacyś;)
Moze taki dzieciecy rower to jednak nie sprawa policji? Stal sobie, nikomu nie zagrazal, nie mial tez wiadomych przestepstw na sumieniu ani nic nie wskazuje, ze przybyl nielegalnie.
OdpowiedzUsuńCiesz sie, ze masz trzezwo myslacego sasiada.
A karta. Lepiej, ze przemilcze. :))))
A może jakieś dziecko za nim płacze?
UsuńA sąsiad schował i nie znajdzie?
Niech ryczyyyy! Plakac nie wypada.
Usuńbyło tyle nie pić...
OdpowiedzUsuńluz, to tylko krindżowy żart taki :)
różne kluczowe rzeczy zdarzało mi się posiać, ale karty jakoś nigdy... ale na wszelki wypadek już dawno zablokowałem opcję zbliżeniową i płacąc zawsze wsadzam, w końcu jestem mężczyzną...
p.jzns :)
Jak jeżdżę nie piję;)
Usuńnie piję, okay, znaczy biorę złodziei na stopa?...
Usuńluz, to tylko drugi żart :)
OdpowiedzUsuńNo pacz 😉
No widzę!
UsuńNowa karte dostalam w banku"od reki",tzn.czekac mi kazali godzine,chciałam isć w tym czasie na kawe,ale sobie uswiadomilam ,ze nie mam czym zaplacić.
OdpowiedzUsuńNawet kilku złotych nie miałaś???
Usuńakurat nie:)) moglam bedac w banku wyciagnac jakas kasę,ale wpadlam na to potem;)))
UsuńJa bez gotówki sobie nie wyobrażam
UsuńNie noszę karty odkąd mam w telefonie, torebki muszą mieć kieszeń zewnętrzna bym szybko bez wywracania wszystkiego zaplacila. Usprawniam sobie życie 😉
OdpowiedzUsuńNo nie wiem czy tak zrobię
UsuńW tym telefonie
U mnie w banku jest taka opcja zawieszenia na jakiś czas karty, na wypadek gdyby się znalazła.
OdpowiedzUsuńJak już wiadomo, że nic z tego to wtedy się blokuje całkowicie i wyrabia nową, raz skorzystałam ;)
Joanna
U mnie mogę kredytową
UsuńAle nie debetową
Kartę gubię co parę dni i znajduje, nawet już nie blokuje bo wiadomo że jak nie w tej to w innej torebce itp
OdpowiedzUsuńNatomiast portfela nie mam z kartami dokumentami itp bo się boję że zgubię i to wszystko na raz
Dobrego dnia:)
Cypel
No właśnie dlatego i ja tego portfela nie mam
UsuńDobrze pilnowałaś:)))
OdpowiedzUsuńNo właśnie chyba nie😂
UsuńA wyobraźcie sobie taką sytuację: chcę wybrać pieniądze a tu na linii kilku ulic wszystkie bankomaty nieczynne. Telefonuję do banku, dowiaduję się, że to inna firma zajmuje się bankomatami i zabrakło im gotówki (w całym kraju są tylko nieliczne czynne). No ale przecież gotówkę to chyba mają od was. Banki nie obracają już gotówką, więc musisz zamówić określoną kwotę to za kilka dni dostaniesz. Przypadkiem trafiłam na jeden z tych czynnych w centrum gdzie mnóstwo turystów. A karta mi się też kilkakrotnie zawieruszyła ale dostałam nową z dnia na dzień.
OdpowiedzUsuńA z ciekawostek: ostatnio zgubiłam spodnie, no nie te, które miałam na sobie (hre,hre,hre) tylko świeżo kupione i dość drogie. Przez kilka dni sprawdzałam we wszystkich sklepach, w których byłam, aż tu w przeddzień wyjazdu przypomniałam sobie, że kupowałam papierowe torebki na prezenty. Pani na mój widok uśmiechnęła się i zapytała: szuka pani spodni? Czekają napanią w butiku obok, gdzie pani je kupiła, znalazłam kwit i zaniosłam sąsiadkom. Pani butikowa też sie ze mnie śmiała: trzeba było od razu przyjść i zapytać czy ktoś nie przyniósł. Pani z papierniczego dostała bukiecik róż.
No te spodnie to czad😂😂
UsuńA z bankomatami to strach!
Mam jedną kartę płatniczą i zawsze mam przy sobie w portfelu... Ale inna rzecz, w zeszłym roku 2 razy zablokowano mi możliwość płatności, musiałam się pogamnistykowac, żeby odblokowac
OdpowiedzUsuńA czemu zablokowali?
UsuńZe względów bezpieczeństwa 😆
Usuń😂
UsuńCzyli chodzisz na zakupy bez kart, że tak chowasz?
OdpowiedzUsuńJa mam problem tylko jak jadę do pl i nie chce zabierać kart klienta typu biblioteczna, na zniżki w sklepie, firmowa i wtedy je chowam i przez kilka lat nigdy nie mogłam znaleźć! Ale raz znalazłam, w pudełku w żarówkami! 😂🙈
Z kartami, ale luzem
UsuńJa w polskiej torebce!
UsuńKurencje, ja nie na temat ale chciałabym Wam polecić (o ile tego nie znacie) następującą rezolucję, podpisaną oczywiście też przez przedstawiciela PL:
OdpowiedzUsuń. Rada Europy: Rezolucja 2361 (2021) – Obywatel UE nie może być w żaden sposób dyskryminowany, ze względu na brak szczepień na covid-19;
Całość oryginał: https://pace.coe.int/en/files/29004/html
Ale przecież nikt tych szczepień nie sprawdza od lat!
Usuń