czwartek, 25 czerwca 2026

A jednak

 Myślałam, że już nigdy nie poczuję się lepiej. A wystarczył dochtorek, który powiedział, że nie mam ciężkiego zapalenia płuc, saturacja 95 jest ok a zmęczenie to od wirusa. I od razu chce się żyć😄😄😄😄

Syna wczoraj się zaczipowała pierwszą dawką przeciw HPV. Kurcze. Nie rozumiem, że ludzie mając taka szansę na uniknięcie potencjalnie śmiertelnej choroby, nie robią tego. No ale co ja tam wiem...

Wczoraj poprosiłam lodówkę o azyl klimatyczny...

Kompletnie nie zignorowała...

5 komentarzy:

  1. Dzień dobry!
    \o/?\o/?
    ]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*]_[*
    {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>
    \~/*
    |_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?|_|?
    (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)?

    OdpowiedzUsuń
  2. Och ten wirus!
    Ja uciekłam nad morze przed upałem...
    jotka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale Ci dobrze!

      Ja widzę, że niedziela w Warszawie będzie straszna to ja jadę w niedzielę, spędzę dzień w klimie 🥴

      Usuń
  3. Upał, ze tylko wczesnym ranem i późnym wieczorem się poruszam. Wszystkie żaluzje w dół. 25 stopni w mieszkaniu, ujdzie.

    OdpowiedzUsuń